Robot Shark

Simülasyon Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 26.0 MB
  • Version 1.0
  • Dil Türkçe
  • Firma Naxeex Corp
Robot Shark mobil oyunu sayesinde denizde heyecan verici bir aksiyona hazır olun.

Robot Shark mobil oyunu ile okyanusun derinliklerine inmek için kendiniz hazırlayın. Çünkü gidiyorsunuz. Robot Shark mobil oyununu Android işletim sistemine sahip akıllı mobil cihazınıza ücretsiz bir şekilde indirerek oynamaya başlayabilirsiniz. 

Bu seferki maceranız kara da değil de denizde olacak. Deniz botuna atlayın ve maviliğin macerasına kendinizi bırakın. Ada kasabasına sahip okyanus alanı kıyıya çıkar. Sahilde derinlikleri veya güneşliklerinizi keşfedin.

Korkunç çeneleri olan bir köpekbalığı olarak oyunda yer alacaksınız ama aç hissetmeyin ve birilerini yemeye ihtiyacınız yok, sadece pilleri değiştirmeniz gerekiyor, bu sadece simülatör mobil oyunu. Hayvan içgüdülerinizi yine de gösterin. Mekanik köpek balığını kontrol edin, hazineler arayın ve düşman robotlara saldırın. Gerçekten gelecekteki korsan hareketi olarak oyunda ilerleme kat etmeye çalışın. 

Balık tutma molasını bitirin ve epik deniz savaşına başlayın, çıplak balık tutun ve eğlenceli Robot Shark mobil oyunu ile keyfinize bakın. Mobil cihazınızda sıkılmadan oynayabileceğiniz Robot Shark mobil oyunu ile sizde heyecan verici bir oyun deneyimi yaşayın.

Daha Fazla Göster
Robot Shark indir